ביודנסה / אימון ותמיכה להצלחה           Biodanza /  Life Coaching

סימונה בן דור               Simona Ben Dor

האני מאמין שלי

     קרו לי הרבה דברים טובים בחיים. נהגתי לספר אותם לחברים טובים. אהבתי את הפרגון שלהם ואת שמחתם בשמחתי . מעבר לתחושת ההישג הרגעי, לא נשאר זכר מכל אותם דברים. לפני כארבע שנים, קניתי לי פנקס ובו רשמתי בכל יום הצלחה והישג שקרו לי, רעיונות טובים, מחשבות ותובנות. לאחר זמן, כשדפדפתי בפנקס, ראיתי שעשיתי כל כך הרבה דברים, חשבתי והבנתי הרבה דברים, חלקם שכחתי ולחלקם יש השלכות על חיי עד היום. התחלתי להמליץ בחום למתאמנים שלי לעשות זאת, הדיווחים שקיבלתי היו נפלאים. הרעיון להתמקד בדברים הטובים שאנו מייצרים וקורים לנו, להכיר ולהוקיר את עצמנו על ההצלחות נותנים את אותותיהם באופן מיידי. בעקבות כך הוצאתי לאור את ”ספר ההצלחות שלי“.

    הכוונון לחפש את מה שעובד בחיים, מה טוב, מה זורם, במקום להתמקד במה שעוד לא הספקתי לעשות ומה לא הצלחתי לעשות מותיר אחריו שובל של הרגשה טובה, של עשיה וסיפוק. אני מאמינה בהומור  כדרך חיים – החיים לא כל כך רציניים וגם אנחנו לא.

     אני מנפיקה למתאמנים שלי ולכל דורש תעודה "זה בסדר להיות לא בסדר". בתעודות אלה, ניתן לכם אישור רשמי להיות "לא בסדר" בכל תחומי החיים. אני בעד "מצוינות שפויה ®". אני מעודדת לעשות את הדברים על הצד הטוב ביותר יחד עם השארת מקום לטעויות. כך יש תמיד מקום להשתפר ותרגול בסליחה, חמלה וקבלה.

     אני מאמינה במילים כתובות. הן נותנות כח ומשמשות מצפן ומגדלור המכוון אתכם לחיים טובים יותר מתוך מודעות ובחירה.

    אני מאמינה גדולה בחלומות, יש להם נטיה להתגשם. כדאי לחלום אותם תחילה. כשאנו מסמנים מטרה וצועדים לקראתה, חשוב שנדע מה נפיק בסופו של התהליך – מה תהיה ההרגשה? מה יהיה הפרס? מה יהיו פירות חלומותינו? כשאנו פועלים מתוך רצון, המוטיבציה שלנו לצעוד לשם גדולה יותר.

    אושר ,בעיני, בנוי מרגעים. כדי שאדם יעיד על עצמו כמאושר, הוא צריך לאסוף הרבה רגעים של סיפוק והנאה. כדי שנוכל להפיק סיפוק והנאה אנחנו נדרשים לגישה חיובית. הגישה החיובית שלנו, המחשבות והמילים הטובות, יובילו למעשים ולתוצאות מספקות. כשהבנתי את מסלול ה"כן" והתמדתי בו, במקום מסלול ה"לא" – חיי השתנו. הבנתי מה מקבל תוקף בחיי. ומה הדרך לחיות חיים מאושרים. אשמח שתשתפו אותי בכל דבר שקורה לכם בדרך.

דרך צלחה

סימונה