ביודנסה / אימון ותמיכה להצלחה           Biodanza /  Life Coaching

סימונה בן דור               Simona Ben Dor

חוות דעת לסופרוויז'ן למאמנים אישיים

סימונה ליוותה אותי והדריכה אותי בסופרויז'ן אישי. כשאני חושבת מאיפה להתחיל ולכתוב את התודה אני חושבת על עולם ומלואו. בכל שיחת אימון שהיתה לי עם מתאמנים שלי הייתי מסמנת לי נקודות חשובות לשאול את סימונה. כל מקרה, כל שאלה הניבו ים של תובנות מכיוונים שונים. תמיד הסתכלות מעניינת ומאתגרת מלווה בהמון ידע. מכל שיחת הדרכה הייתי יוצאת נפעמת. תמיד עם רשימת ספרים שאפשר לקרוא בנושא המסויים שנידון, תמיד עם הבנה חדשה של בעיה שעלתה. כל נושא נידון ונותח בשום שכל ועם המון רגישות. קבלתי במפגשים שלנו כל כך הרבה שלא יכולתי להעיז ולחלום. ועדיין לא דברתי על האנושיות, הרגישות, חוש ההומור המדהים והחוכמה. חוכמה שמקיפה ועוטפת ברכות שסימונה יודעת לצקת בין המילים. היתה תקופה טובה. תקופה של למידה, העשרה, הכרות עם אשה יוצאת דופן באיכויות שלה. סימונה, רוצה להודות לך על הסופרויז'ן. אני יודעת שהיום אני מאמנת טובה יותר בזכותך ובזכות האמונה שלך בי. תודה עם הרבה אהבה

ו.ד.


סימונה, נתת לי המון, המון, המון.... החדות שלך הביאה אותי להשתמש בחדות שלי בלי לחשוש. הצפת לי את הבטחון העצמי והעלית לי את המפלס הבטוח בעבודת האימון. כל הכלים נפלאים ודורשים אימון.

צ.


מתהליך הסופרוויז'ן הקבוצתי קיבלתי הרבה לגיטימציה וחיזוקים על עבודתי כמאמנת. למדתי, שאין "נכון" או "לא נכון". יש "עובד" או "לא עובד". קיבלתי כלים מאד פרקטיים. סימונה עשתה סדר, הכניסה למבנה, הפכה את המושג "אימון" למשהו שהוא מאד ברור, ויחד עם זאת, זורם.

ש.

המיקוד שלך והיכולת שלך לראות אותי באופן חד ובטוח, משפיעה עלי כמאמנת. את נתת לי כח ותנופה לאסוף את כישוריי ואת האופציה הגדולה לפרוח.

צ.


אני חש שמבחינת האדם והנפש הפנימית אני מאושר ומאוזן יותר ועם יכולת וכוח לקבלת החלטות שקודם לא היה קיים.

א.פ.